RADA

Działamy razem

!!!

Szanowni Rodzice

Rada Rodziców jest organem, którego celem jest reprezentowanie rodziców wszystkich uczniów naszej szkoły oraz wspieranie działalności statutowej szkoły, przy bieżącej współpracy z Dyrekcją i Radą Pedagogiczną.
Wspieranie działalności statutowej szkoły jest oparte przede wszystkim na środkach gromadzonych przez Radę Rodziców. Głównym „sponsorem” tych inicjatyw jesteście Państwo Wy – Rodzice każdego ucznia naszej szkoły.

Szanowni Państwo przypominamy o wpłatach, które pozwolą na stałe polepszyć warunki nauki i spędzania czasu przez nasze dzieci w szkole i na jej terenie.
Możemy jako Rada Rodziców również służyć swoim doradztwem, pomocą na wszelkich szczeblach działalności szkoły, pomagać w realizacji imprez, spotkań, festynów itp.
Chcemy, aby dzieci chętnie przychodziły i spędzały miło czas w szkole, i aby kojarzyła się im nie tylko z nauką i obowiązkami, ale również z czasem zabaw, zawodów sportowych itp.

Składka na rok 2021/2022

W celu wsparcia naszej działalności i pomocy finansowej dla szkoły prosimy o darowizny wedle ustalonych składek na rok 2021/2022:

• pierwsze dziecko uczące się w SP 50 – 60 zł
  • drugie dziecko uczące się w SP 50 – 30 zł
  • trzecie i każde kolejne uczące się w SP 50 – 30 zł

Płatność do 30 listopada 2021 r.

Decyzję o kierunkach przeznaczania zebranych środków będzie podejmowała Rada Rodziców czyli przedstawiciele klas.

KONTO RADY RODZICÓW

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 50
Świętej Jadwigi Królowej Polski
ul. Pułaskiego 96
15-338 Białystok

(w tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz klasę, do której uczęszcza)

Podlasko – Mazurski Bank Spółdzielczy w Zabłudowie:

Numer konta: 18 8099 0004 0018 0091 3000 0010

Wszystkie środki  w 100% przeznaczane są na rzecz dzieci w ramach działalności statutowej Rady Rodziców.

SKŁAD PREZYDIUM RADY RODZICÓW

• Przewodniczący RR Jerzy Dudel 5E