KOMUNIKATY

TRZYMAJCIE KCIUKI

Rada Rodziców wraz ze Szkołą SP50

szukamy

Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci, młodzieży i rodziców Rada Rodziców wraz z Przedstawicielami Szkoły podjęła próbę zaproszenia placówek miejskich do współpracy w organizowaniu zajęć i kółek zainteresowań bezpłatnych. Jeśli możesz nam pomóc w organizacji napisz rada.rodzicowsp50@gmail.com.

Będziemy informować o postępach w temacie.

KOLEŻANKI I KOLEDZY, KTÓRZY LUBIĄ TO CO JA

CZAS WOLNY

ZAJĘCIA DODATKOWE PŁATNE - OFERTY

PLACÓWKI ZEWNĘTRZNE

USTALAJ SZCZEGÓŁY INDYWIDUALNIE Z ORGANIZATOREM ZAJĘĆ

UWAGA

w celu uzyskania informacji o zajęciach dodatkowych płatnych prosimy dzwonić na podane numery telefonów na ulotkach organizatorów. To oni prowadzą zapisy i tworzą grupy zajęć. NIE DZWONIMY DO SZKOŁY - SP50.

zasady

Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci, młodzieży i rodziców poniżej umieszczamy ulotki firm zewnętrznych z potencjalnymi zajęciami dodatkowymi.

Ostatecznie w szkole pozostaną tylko te zajęcia, które uzbierają najwięcej chętnych, a organizatorzy zawrą ze szkołą umowę o wynajem pomieszczeń.

Dyrekcja Szkoły podejmie decyzję w oparciu o dostępność sal przewidzianą na zajęcia dodatkowe oraz największe zainteresowanie.

ważne

Szkoła na prośbę Rady Rodziców udostępnia na stronie internetowej placówki jedynie informacje od organizatorów.

Szczegóły zostaną ustalone przez nich po  zebraniu wystarczającej ilości zgłoszeń.

NIE DZWOŃ DO SP50

Szkoła nie prowadzi zapisów na te zajęcia i nie udziela informacji o szczegółach:

1. cen
  2. zakresie
  3. godzinach zajęć (ustalane na późniejszym etapie)
  4. dniach (ustalane na późniejszym etapie)

ZAPRASZAMY

Jesteś uczniem naszej szkoły, mieszkasz na osiedlu – zadzwoń na podane na ulotkach numery telefonów.

WOLNY CZAS AKTYWNIE

CHCĘ SWOBODNIE PODRÓŻOWAĆ PO ŚWIECIE

języki (angielski i chiński)

szach mat dla nudy​