PEDAGOG

my

małgorzata piasecka-pawłowicz

Wszyscy jesteśmy neuroróżnorodni 😉

Jestem pedagogiem, nauczycielem-terapeutą, muzykotetapeutą. Ukończyłam studia: Diagnozy i Terapii Pedagogicznej, Muzykoterapii, Edukacji przedszkolnej z terapią zaburzeń rozwojowych i wczesnoszkolnej, Oligofrenopedagogiki, Autyzmu, Wczesnego wspomagania Rozwoju Dziecka, Terapię rodzin. Skończyłam kursy, m.in: Terapia tańcem i ruchem, Trening Umiejętności Społecznych, Trening Zastępowania Agresji, Szkołę Mediacji, Diagnozowanie małych dzieci w kierunku zaburzeń ze spektrum autyzmu, AAC-PECS, MAKATON, Trzymodułowy kurs z Terapii Behawioralnej, Terapię schematów i wiele innych. Cały czas podnoszę swoje kompetencje i zdobywam nowe kwalifikacje, ponieważ jestem pasjonatką swojej pracy. Lubię to, co robię.

Mam dwudziestoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku, specjalizuje się w pracy z małymi dziećmi jak i z dziećmi z trudnościami w zachowaniu i nauce, zajmuję się terapią osób z niepełnosprawnościami, autyzmem.

Pracowałam jako wykładowca akademicki, prowadziłam szkolenia dla rodziców osób w spektrum.

Chętnie uczestniczę w spotkaniach grup wsparcia rodziców dzieci z różnymi trudnościami i zaburzeniami rozwojowymi. Współpracuję z organizacjami pozarządowymi w zakresie pozyskiwania funduszy i pisania wniosków o dofinansowanie działań na rzecz niepełnosprawnych i ich rodzin.

Prywatnie uwielbiam podrózować i jestem zakochaną mamą w swojej córce 🙂

GODZINY PRACY PEDAGOGA SPECJALNEGO
W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
10:45 - 16:208:00 - 13:4010:45 - 16:308:00 - 11:309:40 - 15:55

Jestem do Państwa dyspozycji.

Zapraszam do kontaktu:

malgorzata.piasecka.pawlowicz@sp50.bialystok.pl