GRATULACJE

Czas

Świętowania nadszedł

Czas

Jesteśmy ogromnie z Was dumni i z całego serca gratulujemy Waszych osobistych osiągnięć.

ZA SUKCESEM KAŻDEJ SZKOŁY
STOJĄ JEJ UCZNIOWIE.

brawo

W Sp 50 umożliwiliśmy uczniom realizację ścieżek sportowych skrojonych na miarę i zgodnych z ich potrzebami, dających im możliwość ciągłego odkrywania i rozwoju swoich mocnych stron, zainteresowań osobistych i pasji.

Pragniemy podziękować również nauczycielom, którzy wytrwale pracują z uczniami, pomagając im urzeczywistniać ich sportowe ambicje.

Odtwórz wideo

W UKS50, każdy trening to nowa przygoda w świecie sportu. Chcesz rozwijać swoje umiejętności, budować charakter i nawiązywać przyjaźnie? Nasza specjalność to piłka ręczna, ale jesteśmy wszechstronną społecznością. Regularne treningi i przestrzeganie zasad klubowych uczą młodych szczypiornistów dyscypliny i cierpliwości.
W jedności siła, na boisku pasja!

UKS 50 BIALYSTOK - KLUB PIŁKI RĘCZNEJ

O NAS

Uczniowski Klub Sportowy 50, który kieruje swoje działania na rozwijanie pasji i umiejętności młodych adeptów piłki ręcznej - szczypiornistów, wpajając im wartości takie jak duch zespołowej gry, determinacja i dążenie do wytrwałej pracy nad sukcesem.

Praca w zespole, pomagamy zrozumieć znaczenie współpracy, komunikacji i wzajemnego wsparcia.

Sukcesy sportowe 2022/2023