Rada Rodziców w Akcji: Realizacja Planów

zrealizowaliśmy 60 % założeń

Rok szkolny 2023/2024 liczy 1070 uczniów, z czego 401 osób jeszcze nie uregulowało należności Rady Rodziców. PRZYŚWIECAJĄ NAM DOBRE CELE WSZYSTKIM WYJĄTKOWYM DZIECIOM – TAKŻE DLA TWOJEGO DZIECKA :).
Warto wspierać Radę Rodziców.

Miło nam poinformować, że Rada Rodziców pomyślnie realizuje założenia

Serdecznie przypominamy o konieczności solidarnych wpłat na realizację planów Rady Rodziców. Poniżej znajdują się informacje na temat postępów, jakie już osiągnęliśmy, oraz zapowiedź kolejnych pozytywnych zmian, które niebawem zawitają w naszej szkole.

Dotychczas zrealizowaliśmy:

• wkrętaki dwustronne plus końcówki do pracowni technicznej – 25 sztuk
  • podkładki samogojące do pracowni technicznej – 26 sztuk
  • nagrody – konkursy szkolne
  • akcja Rady Rodziców 100% wpłaty w klasie – 20% zwrotu dla klasy
  • akcja Rady Rodziców Głosuj na Budżet Obywatelski
  • maszyna do PIN-ów 58mm + 1000szt komponentów – na wsparcie inicjatyw samorządu uczniowskiego, a także wszystkich uczniów SP50.
  • sprzęt pracownia fizyki
  • (50 RR/50 SZKOŁA) maszyna czyszcząca salę gimnastyczną – poprzednia maszyna miała 25 lat
  • (50 RR/50 SZKOŁA) klimatyzacja z montażem do sali informatycznej oraz dwóch sal świetlicy

Wkrótce zawitają:

• Książki na koniec roku. Wszystkim uczniom od przedszkola do 3 klasy oraz uczniom z czerwonym paskiem w klasach 4-8. Szacowana ilość to 820.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych. Mamy bardzo zdolną Młodzież.
  • Wsparcie Festynu Rodzinnego – dmuchaniec i inne atrakcje.
  • Lustra bezpieczne do łazienek chłopców – 11 sztuk (w zeszłym roku wyposażone zostały łazienki dziewcząt). JUŻ ZAMÓWIONE!
  • Naprawa czerwonego boiska – ręka na pulsie.
  • 2 betonowe stoły do ping ponga (tenisa stołowego) oraz piłkarzyki na plac zabaw. JUŻ ZAMÓWIONE!
  • Dodatkowe stojaki rowerowe przed szkołą – 36 stanowisk. JUŻ ZAMÓWIONE!

Składka na rok 2023/2024

W bieżącym roku szkolnym Rada Rodziców ustaliła, że wykonanie zaplanowanych inicjatyw, będzie możliwe jeżeli dobrowolna i solidarna składka będzie wynosiła:

• pierwsze dziecko uczące się w SP 50 – 75 zł
  • drugie dziecko i każde kolejne uczące się w SP 50  – 35 zł

Podziękowania i prośba:

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy już dokonali wpłat.
Prosimy o wpłaty, abyśmy mogli kontynuować realizację zaplanowanych projektów i inicjatyw.

KONTO RADY RODZICÓW

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 50
Świętej Jadwigi Królowej Polski
ul. Pułaskiego 96
15-338 Białystok

(w tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz klasę, do której uczęszcza)

Podlasko – Mazurski Bank Spółdzielczy
w Zabłudowie:

Numer konta: 18 8099 0004 0018 0091 3000 0010

Wszystkie środki  w 100% przeznaczane są na rzecz dzieci w ramach działalności statutowej Rady Rodziców.