Startujemy! 🌟 🚀 Nowa strona UKS50 Białystok już online! 🤾‍♂️

Jesteśmy pod wrażeniem i totalnie zauroczeni sesją zdjęciową naszych szczypiornistów. Zawodnicy piłki ręcznej UKS 50 dają z siebie wszystko nie tylko na boisku, ale i przed obiektywem! 😍📸
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA

UKS 50 BIAŁYSTOK - PIŁKA RĘCZNA

NOWE WWW

Witajcie! 🚀🤾‍♂️ Właśnie wystartowaliśmy z nowiutką stroną internetową naszego szkolnego klubu piłki ręcznej - UKS50 Białystok! 🏆💪 Jesteśmy mega dumni z osiągnięć naszych młodych sportowców i gratulujemy im wspaniałej wizytówki, jaką teraz mogą się pochwalić w sieci. 🎉✨ Nasza szkoła - SP50 - kibicuje i trzyma kciuki za kolejne sukcesy!

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej, śledzenia meczów, sukcesów i oczywiście, do wsparcia naszej drużyny przez gorący doping. Razem możemy więcej! 🔥🤾‍♂️