liderzy

Liderzy

Pokaż swoje

możliwości

Odznaka Sp50 "Szkoła eTwinning" 2021/2022.

Sp50 jesteśmy wśród liderów

Za naszą realizację projektów nasza szkoła na lata 2021/2022 otrzymała Odznakę " Szkoła eTwinning". Nagrodzone tą odznaką szkoły to liderzy w takich dziedzinach jak Praktyka cyfrowa, Praktyka w zakresie eBzpieczeństwa i innowacyjnego podejścia do nauczania opartego na metodzie projektu:). Mamy nadzieję ,że będzie kontynuacja !!!!

„English for teachers”

Opis i ewaluacja kursu „ENGLISH  FOR  TEACHERS” więcej informacji>>

Kurs języka angielskiego więcej informacji>>

RAPORT KOŃCOWY DO DYREKTORA SZKOŁY

Raport<

Szkolenie 'Special Needs-the Challange of Inclusion

W dniach 10-17.10.2021 r. siedmioro nauczycieli naszej szkoły uczestniczyło w drugiej mobilności projektu (K101-Mobilność Kadry Edukacji Szkolnej) międzynarodowego programu Erasmus+.

Certyfikaty – Special Needs więcej informacji<<

Raport z Mobilności edukacyjnej – Mobilność kadry edukacji szkolnej kliknij w ikonkę obok >>

Kurs ,,Web Solutions for the Classroom" w Barcelonie

W dniach 19-26 września 2021r.sześciu nauczycieli naszej szkoły w ramach międzynarodowego programu Erasmus + (KA101 -Mobilność kadry edukacji szkolnej) wzięło udział w certyfikowanym kursie ,,Web Solutions for the Classroom” w Barcelonie.

Certyfikaty – Web Solutions for the Classroom  więcej informacji<<

Sprawozdanie z kursu „Web solutions for the classroom” w Barcelonie <<kliknij tutaj

Sprawozdanie z job shadowing

Mobilność „job shadowing” realizowałam w dniach 21.-11.2021 – 27.11.2021 w ramach projektu KA1: „Zaangażuj się – dokonaj zmiany! Wykorzystanie nowych technologii i nieformalnych metod nauczania jako szansa dla wzmocnienia edukacji włączającej w szkole podstawowej” i obejmowała pięć dni wizyt w szkole, od poniedziałku do piątku