RADA

Działamy razem

!!!

Szanowni Rodzice

Rada Rodziców – Wasz głos w naszej szkole – postanowiła wzorem lat ubiegłych, nadal wspierać szkołę w jej dydaktyczno-wychowawczych zadaniach.
W związku z powyższym Rada Rodziców podjęła uchwałę o utworzeniu funduszu, który umożliwi Radzie podejmowanie zaplanowanych w Preliminarzu działań.
Fundusz tworzą Wasze Drodzy Rodzice, dobrowolne i solidarne wpłaty, za które cała społeczność SP50 serdecznie dziękuje. Dzięki nim tak naprawdę działamy.
Jednocześnie zachęcamy do śledzenia zakładki Rady Rodziców na stronie internetowej szkoły. Znajdują się tu informacje o zrealizowanych przedsięwzięciach jak i nowych inicjatywach. Czekamy też na Państwa pomysły, piszcie o tym co Was nurtuje na adres: rada.rodzicowsp50@gmail.com

Składka na rok 2023/2024

W bieżącym roku szkolnym Rada Rodziców ustaliła, że wykonanie zaplanowanych inicjatyw, będzie możliwe jeżeli dobrowolna i solidarna składka będzie wynosiła:

• pierwsze dziecko uczące się w SP 50 – 75 zł
  • drugie dziecko i każde kolejne uczące się w SP 50  – 35 zł

Płatność do 30 listopada 2023 r.

UWAGA!!!
Klasy, które do 30.11.2023 roku dokonają 100% dobrowolnych wpłat na fundusz Rady Rodziców,otrzymają zwrot 20 % wpłaconej kwoty. Będą ją mogły wykorzystać na cele klasowe.

KONTO RADY RODZICÓW

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 50
Świętej Jadwigi Królowej Polski
ul. Pułaskiego 96
15-338 Białystok

(w tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka oraz klasę, do której uczęszcza)

Podlasko – Mazurski Bank Spółdzielczy
w Zabłudowie:

Numer konta: 18 8099 0004 0018 0091 3000 0010

Wszystkie środki  w 100% przeznaczane są na rzecz dzieci w ramach działalności statutowej Rady Rodziców.

SKŁAD PREZYDIUM RADY RODZICÓW

• Wioletta Burzyńska 2D

Kontakt z Radą Rodziców

PLAN NA rok 2023/20234

DZIĘKI WPŁATOM RODZICÓW UCZNIÓW SP50 - RADA RODZICÓW ZAPLANOWAŁA (A CZĘŚĆ JUŻ ZREALIZOWAŁA!):

• książki koniec roku
  • dofinansowanie sportu
  • mapy , sprzęt pracownia fizyki
  • tapety dekoracyjno-dydaktyczna – język angielski
  • samorząd uczniowski – wsparcie na rozwój inicjatyw. Wstępnie myślimy o zakupie maszyny do PIN-ów
  • lustra (bezpieczne) do łazienek chłopców – 11 sztuk , w zeszłym roku wyposażone zostały łazienki dziewcząt.
  • naprawa czerwonego boiska – ręka na pulsie
  • pilotażowy zakup folii przeciwsłonecznej do jednej sali – folia lustro weneckie przeciwsłoneczne
  • (50 RR/50 SZKOŁA) klimatyzacja do sali informatycznej
  • 2 betonowe stoły na plac zabaw do ping ponga (tenisa stołowego) oraz piłkarzyki.
  • w zależności od tego ile funduszy zostanie nam po negocjacjach cenowych danych zakupów planujemy:
    1. dołożyć się do klimatyzacji w drugiej sali informatycznej LUB
    2. dołożyć się do maszyny polerującej salę gimnastyczną – obecna maszyna ma 25 lat LUB
    3. zakupić dodatkowe stojaki rowerowe przed szkołą.

JESTEŚMY W TRAKCIE ZAKUPÓW, NEGOCJACJI CENOWYCH, WYBIERANIA...DZIAŁAMY NA 100%!

My Rodzice mamy DOBRĄ

RADĘ 🙂

Rada Rodziców jest organem, którego celem jest reprezentowanie rodziców wszystkich uczniów naszej szkoły oraz wspieranie działalności statutowej szkoły, przy bieżącej współpracy z Dyrekcją i Radą Pedagogiczną.
Wspieranie działalności statutowej szkoły jest oparte przede wszystkim na środkach gromadzonych przez Radę Rodziców. Głównym „sponsorem” tych inicjatyw jesteście Państwo Wy – Rodzice każdego ucznia naszej szkoły.

Szanowni Państwo przypominamy o wpłatach, które pozwolą na stałe polepszyć warunki nauki i spędzania czasu przez nasze dzieci w szkole i na jej terenie.
Możemy jako Rada Rodziców również służyć swoim doradztwem, pomocą na wszelkich szczeblach działalności szkoły, pomagać w realizacji imprez, spotkań, festynów itp.
Chcemy, aby dzieci chętnie przychodziły i spędzały miło czas w szkole, i aby kojarzyła się im nie tylko z nauką i obowiązkami, ale również z czasem zabaw, zawodów sportowych itp.

Składka na rok 2023/2024

W celu wsparcia naszej działalności i pomocy finansowej dla szkoły prosimy o darowizny wedle ustalonych składek na rok 2023/2024:

• pierwsze dziecko uczące się w SP 50 – 75 zł
  • drugie dziecko i każde kolejne uczące się w SP 50  – 35 zł

Płatność do 30 listopada 2023 r.

Decyzję o kierunkach przeznaczania zebranych środków będzie podejmowała Rada Rodziców czyli przedstawiciele klas.

KONTO RADY RODZICÓW

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 50