DRODZY RODZICE

Wam.

Dzięki Wam Drodzy Rodzice trudna sytuacja finansowa Rady Rodziców przed zakupem nagród książkowych na zakończenie roku – odeszła w zapomnienie.

01.09.2022 – 30.04.2023 wpłacono 21.705zł.

01.05.2023 – 20.06.2023 wpłacono 23.035zł.

Akcja mobilizacyjna przyniosła spektakularny efekt.
ŁĄCZNIE W ROKU 2022/2023 WPŁYNĘŁO 44.740ZŁ
WPŁATY Z CAŁEGO ROKU

Dziękujemy za zaangażowanie Rodzicom, którzy wpłacili składki.

Statystyka:

• Składkę na Radę Rodziców w Roku Szkolnym 2022/2023 wpłaciło 68% uczniów Szkoły
  • Największy udział wpłat miała klasa 4f – 96% osób wpłaciło
  • Najmniejszy udział wpłat miała klasa 7b – 37% osób wpłaciło
  • Najmniejszy udział wpłat z Przedszkola miała grupa 4-5 latków – 36% osób wpłaciło oraz 3-4 latków – 35% osób wpłaciło
  • Największe zaangażowanie wpłat było w klasach 2 i 6 – 78% uczniów wpłaciło
  • Najmniejsze zaangażowanie wpłat było w klasach 7 – 48% uczniów wpłaciło oraz w grupie 4-6lat – 41% osób wpłaciło

Dzięki wpłatom mogliśmy zakupić 838 sztuk nagród książkowych na zakończenie roku szkolnego:

• wszystkim 3-4 latkom
  • wszystkim 4-5 latkom,
  • wszystkim uczniom w zerówce, łącznie 3-4, 4-5, „0” – 87 książek
  • wszystkim uczniom klasom 1-3, 400 książek
  • uczniom z czerwonymi paskami w klasach 4-8, 351 książek.

Niestety przy planowaniu zakupu książek na początku maja ograniczał nas budżet.  Gospodarowaliśmy skromną kwotą, która została nam po całorocznych inwestycjach i wolnym spływie gotówki na konto.

1. Nagrody książkowe otrzymały wszystkie wymienione dzieci bez względu na to czy rodzic wpłacił składkę.
  2. Z inwestycji w szkole korzystają również wszystkie dzieci.
  3. Dlatego tak ważne jest, aby wpłacać składki na Radę Rodziców.

Sprawiedliwe i odpowiedzialne podejście do tematu „wpłacania składki na Radę Rodziców” w społeczności szkolnej sp50 daje poczucie sensu misji, po równo dla wszystkich.

Misją Rady Rodziców jest wiele dobrych inicjatyw, które pomogą naszym dzieciom – uczniom Sp50.
Kim jesteśmy: W Radzie Rodziców zasiada 15 Rodziców Funkcyjnych oraz Przedstawiciele wszystkich klas. Na co dzień jesteśmy Rodzicami, Pracownikami i…Społecznikami, którzy starają się godnie reprezentować powierzone nam stanowisko poświęcając swój wolny czas i dobrą energię.

To duża odpowiedzialność:). Jeśli ktoś z Państwa chciałby do nas dołączyć zapraszamy:). Potrzebujemy życzliwych Rodziców, którzy mają ciekawe pomysły i chęci do pracy. Dołącz do nas!

Wykres Statystyki
68% uczniów Szkoły opłaciło składkę

podsumowanie

ALE OSTATECZNIE……

Na dzień dzisiejszy z pozostałych funduszy, które zaczęły lawinowo napływać pod koniec maja, zakupimy w najbliższym czasie dodatkowo:

• KOMPUTERY DO SALI INFORMATYCZNEJ
  • WYMIENIMY PIASEK NA PLACU ZABAW PRZY SZKOLE

Uczniowie na pewno się ucieszą! Poprawi to komfort ich nauki i zabawy!

NOWOŚĆ!

W przyszłym roku szkolnym Dyrekcja roześle ankietę do Rodziców i Dzieci na co chcą przeznaczyć wpłaty z Rady Rodziców. Zachęcamy do wypełnienia.

WASZ GŁOS MA MOC!

Podsumowanie roku 2022/2023

DZIĘKI WPŁATOM RODZICÓW UCZNIÓW SP50 - RADA RODZICÓW SFINANSOWAŁA:

• Remont stołówki szkolnej (koszt 50/50 Szkoła/Rada Rodziców)
  • Nowe kasetony sufitowe do stołówki
  • Nowe rolety okienne zakup plus montaż
  • Zakup świetlówek do całej szkoły (finansowane przez szkołę) plus montaż (wykonany przez Rodziców)
  • Lustra w łazienkach dziewcząt
  • Zakup kolorowych siedzisk
  • Piłki do gry w siatkówkę i pompkę
  • 27 konkursów szkolnych, nagrody dla 470 uczniów naszej szkoły
  • Zakup 17 komputerów i monitorów firmy Dell do sali informatycznej. Zakup dofinansowany przez Radę Rodziców wspólnie ze Szkołą.
  • Wymiana pisaku na placu zabaw przy szkole – 25 ton
  • Zakup nagród książkowych na zakończenie roku szkolnego – 838 sztuk
  • Szafki na plecaki przy stołówce
  • Zestawy Kart Grabowskiego do klas 1-3