Zakończyliśmy działania w ramach „Tygodnia dla Bezpieczeństwa”, podczas których przypominaliśmy, jak właściwie zachować się w czasie burz i silnego wiatru. To ważne, ponieważ gwałtowne zjawiska pogodowe mogą stanowić realne zagrożenie dla zdrowia i życia – od porażenia piorunem po uszkodzenia budynków czy przerwy w dostawie energii.
Wspólnie utrwaliliśmy zasady bezpiecznego zachowania — zarówno w codziennych sytuacjach, jak i podczas wypoczynku czy przemieszczania się, np. nad wodą, na otwartej przestrzeni, na rowerze czy hulajnodze.
Przypomnieliśmy:
Dziękujemy uczniom i nauczycielom za zaangażowanie 
Pamiętajmy – wiedza i rozsądek w trudnych warunkach pogodowych mogą uratować życie! Bezpiecznych wakacji !