„Moje miasto Białystok w 3D”

#LaboratoriaPrzyszłości

Szczypta technologii, mnóstwo wyobraźni i miłość do własnego regionu. Uczniowie klas 8b i 8c podjęli się niezwykłego wyzwania.
W ramach innowacji pedagogicznej „Kreatywni w 3D” korzystając
z programu Tinkercad, zaprojektowali projekty modeli pt. „Moje miasto Białystok w 3D”. W swoich projektach młodzi twórcy wykazali się ogromną wyobraźnią. Efekty ich pracy – pokazują, że rośnie nam pokolenie wspaniałych projektantów. Brawo ósmoklasiści!! Życzymy wam, aby pasja do tworzenia i odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań towarzyszyła wam również na kolejnych etapach edukacji. Powiedzenia w realizacji życiowych projektów na nowej drodze! Niech wasza kreatywność nigdy nie gaśnie.