Drodzy Uczniowie i Rodzice,
w ramach akcji „Tydzień dla Bezpieczeństwa” przypominamy zasady bezpiecznego poruszania się na rowerze 

Podczas zajęć uczymy się i utrwalamy:
Naszym celem jest kształtowanie odpowiedzialnych i świadomych uczestników ruchu drogowego. Bezpieczeństwo zaczyna się od wiedzy i dobrych nawyków! 
Zachęcamy do rozmów z dziećmi w domu i wspólnego utrwalania zasad. 

