Wyniki Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Królowa Jadwiga”

Kolejny sukces naszych uczniów w II Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Królowa Jadwiga” organizowanym przez Parafię Archikatedralną p.w. Św. Stanisława BM
i Św. Wacława M w Krakowie, Konsulat Generalny Węgier w Krakowie oraz Zarząd Ogólnopolskiej Rodziny Szkół im. Świętej Jadwigi Królowej.
Ogromna radość, że z tak wielu pięknych prac zostały również nagrodzone prace naszych zdolnych uczniów:
Lidia Ostrowska uczennica klasy II c została laureatką zajmując I miejsce w kategorii PORTRET MALARSTWO  (opiekun: Anna Jagielska -Ciurla) oraz Kornelia Kowalczuk z tej samej klasy i w tej samej kategorii otrzymała wyróżnienie, Nikodem Kotelczuk uczeń klasy 1 b w kategorii KOPIA otrzymał wyróżnienie (opiekunowie: Sylwia Timofiejuk i Bożena Puchalska). Więcej informacji w linku:  https://www.katedra-wawelska.pl/szkoly-im-sw-jadwigi-krolowej/konkurs-plastyczny/ii-miedzynarodowy-konkurs-plastyczny-krolowa-jadwiga-andegawenska/ Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów! Gratulujemy!!!