Spotkanie z autorką książek dla dzieci jak i literatury obyczajowej dla dorosłych

19 kwietnia 2024r. mieliśmy ogromny zaszczyt i przyjemność gościć w naszej szkole Panią Izabellę Agaczewską, autorkę książek dla dzieci jak i literatury obyczajowej dla dorosłych. Rodowita krakowianka zakochana w swoim mieście, wspaniała mama, zawsze uśmiechnięta Pani oligofrenopedagog (ba! nawet reżyser teatralny i filmowy oraz kamerzysta w jednym 🙂) z zapałem opowiadała o swej miłości- książkach. Tych które pisze oraz tych przeczytanych, które zostawiły ślad w jej duszy. Zasiedliśmy wygodnie
z „poduszką na parapecie” by poznać wyjątkowych bohaterów „Latawca”. Ta niesamowita podróż w jaką zabrała nas Pani Izabella uwieńczona była niespodziankami w postaci autorskich zakładek do książek. Oczywiście z autografem przemiłego gościa 🙂
 Przyjaźń jest czymś najpiękniejszym, co może nas spotkać(…)W przyjaźni tkwi nasza moc, która sprawia, że stajemy się lepsi i odważniejsi”  Izabella Agaczewska „Latawiec”