Relacja z wyjścia na Festiwal Szkół Zawodowych

Dnia 5 marca 2024r. uczniowie klas 8A, 8B i 8C wraz ze swoimi wychowawcami panią Magdaleną Mroczko i panią Katarzyną Kossakowską oraz nauczycielem doradztwa zawodowego panem Adamem Kirylukiem uczestniczyli w Festiwalu białostockich szkól zawodowych w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Białymstoku.

Festiwal został zorganizowany przez Białostockie Centrum Edukacji i Miejski Zespól Doradztwa Zawodowego.

Tego  dnia prezentowały się   następujące szkoły: Zespól Szkół Elektrycznych im. Janusza  Groszkowskiego w Białymstoku, Zespól Szkól Budowlano- Geodezyjnych im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku i Zespól Szkól Zawodowych nr 5 im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białymstoku.

Podczas Festiwalu nasza młodzież mogła zapoznać się z ofertą szkół.