Sukces uczniów SP 50 w planszówkach IPN!

24 uczniów naszej szkoły pod opieką pań: Emilii Fadejew oraz Katarzyny Korsak wzięło udział w regionalnych rozgrywkach II Olimpiady Gier Planszowych IPN, które odbyły się 22.02.2024 r.

W grze „Znaj Znak” całe podium należało do SP 50.

  • I miejsce zajęli: Jan Stasiak oraz Adrian Sokólski z klasy 7d
  • II miejsce zajęli: Dominik Bułach oraz Karol Grycel z klasy 7e
  • III miejsce zajęli: Bartosz Ponurko oraz Filip Szczygieł z klasy 7b

Zwycięzcy, czyli Janek oraz Adrian, będą reprezentować nasze województwo w ogólnopolskich rozgrywkach finałowych. W grze „Miś Wojtek” II miejsce zajęły: Barbara Buczyńska oraz Zofia Żabicka z kl. 7c. Ponadto uczeń klasy 8b Jan Sural oraz nasz absolwent Dawid Mieczkowski, którzy reprezentowali 33 Grunwaldzką Drużynę Starszoharcerską, zajęli I miejsce w grze „Bitwa Warszawska” i oni również będą reprezentować nasz region w finale.

GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!!!!