Zmieniamy świat na dobre

Szlachetna Paczka jest jednym znajwiększych programów społecznych wPolsce. Łączy ze sobą tych, którzy chcą pomagać z tymi, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.

W grudniu uczniowie klasy 6 d i klasy 7d dołączyli do tej wspaniałej akcji i przygotowali paczki dwóm Rodzinom z naszego miasta. Obdarowane zostały podopieczne rodziny Stowarzyszenia Pomocy Rodzinie DROGA.

Uczniowie przygotowali paczki na podstawie szczegółowych opisów i list potrzeb sporządzonych przez Stowarzyszenie. Następnie, tuż przed Świętami, zostały one dostarczone do potrzebujących Rodzin. Były słowa podziękowania i łzy wzruszenia…

Dziękujemy serdecznie Uczniom klas 6 d i 7 d oraz ich Rodzicom za wielką hojność i empatię w przygotowaniu paczek dla naszych podopiecznych rodzin. Wasz gest ma ogromne znaczenie i rozświetla życie innych w tym magicznym czasie. Jesteście niesamowici! Pamiętajcie, że dobro zawsze powraca” – to słowa podziękowania przekazane przez Stowarzyszenie Uczniom
i Rodzicom, a my się do nich dołączamy –
Katarzyna Cybulko, Grażyna Makuszewska