Orszak Trzech Króli

Zapraszamy społeczność naszej szkoły wraz z rodzinami do udziału w Orszaku Trzech Króli w naszym mieście.
 Już od kilkunastu lat w orszaku w Białymstoku wspólnie kolęduje tysiące ludzi, którzy idą za Trzema Królami ubranymi w barwne stroje oraz ich rycerzami, wojownikami i dwórkami. Program przemarszu jest zamieszczony na plakacie.
Społeczność naszej szkoły przebiera się za ANIOŁÓW i spotykamy się przed głównym wejściem do Katedry Farnej o godz. 12:00.
Uczniowie, którzy będą chcieli uczestniczyć w orszaku i być pod opieką nauczycieli religii zgłaszają pisemną zgodę podpisaną przez rodziców/prawnych opiekunów do czwartku (04.01.2024 r.) do organizatorów lub swoich wychowawców.  Spotykamy się 6 stycznia 2024 r. (sobota) przed głównym wejściem do szkoły o godz. 11:10. Proszę mieć ze sobą legitymacje szkolne, kartę miejską lub bilety autobusowe.
 
Organizatorzy -nauczyciele religii:
Monika Nitkiewicz
Małgorzata Kownierowicz
Konrad Zdzieszyński