馃巹馃専 Weso艂ych 艢wi膮t od Rady Rodzic贸w! 馃専馃巹

Szanowna Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele, Pedagodzy, Pracownicy Szko艂y, Uczniowie i Rodzice,

W tym wyj膮tkowym czasie, pe艂nym ciep艂a i rodzinnego nastroju, pragniemy przes艂a膰 Wam nasze najserdeczniejsze 偶yczenia. Niech te 艢wi臋ta Bo偶ego Narodzenia b臋d膮 okazj膮 do sp臋dzenia czasu z najbli偶szymi, wype艂nione mi艂o艣ci膮, spokojem i rado艣ci膮. 馃巺馃懆鈥嶐煈┾嶐煈р嶐煈

呕yczymy Wam wszystkim zdrowia, szcz臋艣cia i wielu pi臋knych chwil. Niech ka偶dy dzie艅 przynosi nowe mo偶liwo艣ci do nauki, rozwoju i osi膮gania sukces贸w. Szczeg贸lne podzi臋kowania kierujemy do Dyrekcji, Nauczycieli i Pedagog贸w za ich nieustaj膮ce zaanga偶owanie oraz wszystkich Pracownik贸w Szko艂y za ich ci臋偶k膮 prac臋. 馃摎鉁

Do Uczni贸w i Rodzic贸w – dzi臋kujemy za Wasze wsparcie, energi臋 i entuzjazm, kt贸re czyni膮 nasz膮 spo艂eczno艣膰 szkoln膮 wyj膮tkow膮.

Szcz臋艣liwego Nowego Roku 2024! 馃巻

馃専馃巹馃巺呕yczy Rada Rodzic贸w Sp50馃専馃巹馃巺