Szkolny konkurs „Piernikowe szaleństwo”

Tradycją lat ubiegłych w grudniu, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowienaszej szkoły wraz ze swoimi najbliższymi mieli okazję wziąć udział wkonkursiept: „Piernikowe Szaleństwo”. Zadaniem uczestników było wykonanie ozdobnego wypiekuzciasta piernikowego, przedstawiającego motyw związany ze świętami Bożego Narodzenia. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Dzieci wraz z rodzinami wykonali
pięknie zdobione i pomysłowe pierniki. Można było je podziwiać na wystawiepokonkursowej. Wiele prac zostało nagrodzonych i wyróżnionych. Dyplomy wrazznagrodami zostaną wręczone podczas apeli podsumowujących I semestr nauki. Zorganizowano także kiermasz, na którym amatorzy „piernikowego szaleństwa” mogli
nabyć pyszne „cudeńka”. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży pierników wkwocie 1000zł. zostaną przekazane na potrzeby białostockiego Hospicjum przy ul. Sobieskiego. Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za pomysłowość, różnorodnośćtechnik i ogromny wkład pracy oraz szlachetne serce gotowe dzielić się z innymi.

Organizatorzy:
A.Cyrkun, A. Morzy