Pluszowy miś

Zna Twoje najskrytsze tajemnice, nigdy Cię nie zawiódł i zawsze jest przy Tobie! Pluszowy miś, symbol szczęśliwego dzieciństwa. Przyjaciel małych i dużych dzieci mieszkających na każdym kontynencie świata! To jego święto obchodzimy co roku 25 listopada.
 Nasi milusińscy ze świetlicy również wzięli udział w celebrowaniu Dnia Pluszowego Misia. Zapoznali się z historią tej przemiłej maskotki, stworzyli kolorowe prace z misiem
w roli głównej oraz misiowe maski. Z uprzejmości Pani Kasi z biblioteki oraz starszych dziewczynek z zaciekawieniem wysłuchali fragmentów książki o puchatym zwierzaku. Były wspólne pamiątkowe zdjęcia, słodkie niespodzianki oraz wizyta milusińskich misiów przyniesionych przez uczniów.