Dzień Nauczyciela

„Kto nabytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez przerwy zdobywa, ten może być nauczycielem innych.”

                                                                                                                                                              Konfuncjusz

Dnia 13 października w naszej szkole odbyła akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.  W uroczystości uczestniczyła dyrekcja szkoły, zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie. Pani Dyrektor Ewa Maria Chociej powitała wszystkich zgromadzonych, złożyła nauczycielom i pracownikom szkoły okolicznościowe życzenia. Jak co roku wręczone zostały Nagrody Dyrektora Szkoły. Część oficjalną uroczystości poprowadziły Julia i Lena – uczennice klasy 6a pod kierunkiem pani Iwony Górskiej. Część artystyczną  przygotowali uczniowie klasy 2e pod kierunkiem pani Mirosławy Pruszyńskiej oraz klasy 3c  pod kierunkiem p. Agaty Sosnowskiej. Oprawę muzyczną wzbogacił występ chóru szkolnego przygotowanego pod kierunkiem p. Martyny Chylińskiej. O dekorację zatroszczyła się p. Anna Rodziewicz.