Otrzęsiny

Jak co roku w naszej świetlicy odbyło się Pasowanie na „Świetliczaka”. W wydarzeniu udział wzięły dzieci z klas pierwszych uczęszczające na zajęcia świetlicowe.
 W atmosferze radości, przyjaźni i zaufania wspólnie przywitaliśmy nowo przybyłe dzieci. Dumni pierwszoklasiści przeszli celująco bardzo ważny test gotowości świetlicowej 🙂. Uczestnicy wykazali się wiedzą podczas zadawanych przez Panią Magdę zagadek. Udowodnili, że znają zasady obowiązujące w naszej świetlicy 🙂 Podczas konkurencji sportowych popisali się zwinnością i szybkością przy pokonywaniu różnych trudności. Wesołe konkurencje dopingowano gromkimi okrzykami. Pierwszaki wspólnie odśpiewywały hity stacji radiowych, a na każdego z nich czekała słodka niespodzianka 🙂
 Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wspaniałego startu i radości ze szkolnej przygody! Niech Wasz pierwszy rok będzie pełen niespodzianek i przyniesie Wam mnóstwo uśmiechów 🙂 🙂 😃
Joanna Bielawska