rada rodziców i wolontariusze

wielkie podziękowania:

  • Przyjaciołom. Wśród tych, którzy najbardziej nas zaskoczyli swoją gotowością do pomocy, są niewiarygodni przyjaciele z innych szkół. Mimo, że Wasze dzieci nie uczęszczają do SP50, bez wahania zdecydowaliście się do nas dołączyć i pomóc. Wasza postawa to dowód niezwykłego zaangażowania, które przekracza granice dzisiejszych czasów. JESTEŚCIE MEGA!!
  • Panu Marcinowi – kierownikowi administracyjnemu Sp50 za całokształt zaangażowania! Chcielibyśmy podkreślić, jak bardzo cieszymy się, że możemy liczyć na tak wspaniałych i zaangażowanych ludzi, jak Pan. Serdecznie dziękujemy za wkład, czas i energię!
  • Tatusiom, którzy w pocie czoła w ten upalny dzień bez przerw wykonywali bardzo ciężką pracę do godziny 21:00. Wasza praca pokazała, jak bardzo zależy Wam na naszej społeczności SP50 i na tworzeniu bezpiecznego, zdrowego i przyjaznego środowiska dla naszych dzieci.  Wasze działania są niewiarygodnie inspirujące i naprawdę pokazują siłę wyjątkowych Rodziców, kiedy pracują razem dla dobra wszystkich. Jesteście naj, naj, najlepsi!
  • Mamusiom, które wzięły na siebie ogromne zadanie mozolnego oczyszczania trudno dostępnych miejsc, sprzątania , ubijania, przycinania itp. Dzięki Wam, miejsce, w którym nasze dzieci z sp50 spędzają wiele czasu, stało się bezpieczniejsze i bardziej atrakcyjne. Jesteście fantastyczne!
  • Młodzieży i Dzieciom. Chcielibyśmy wyrazić naszą najgłębszą wdzięczność za Waszą nieocenioną pomoc przy pracach na placu zabaw. Wasze zaangażowanie i chęć pomocy zasługują na najwyższe uznanie. Wasze aktywne wsparcie, pełne energii i entuzjazmu, było dla nas wszystkich wielką inspiracją. Zasługujecie na szczególne podziękowania, ponieważ mimo młodego wieku potraficie zrozumieć znaczenie pracy na rzecz społeczności i aktywnie się w nią zaangażować.
  • Rodzicom uczniów SP50, którzy wpłacili składki. To było możliwe dzięki Wam:)!

Dziękujemy Wam za Wasz trud, determinację i nieocenioną pomoc. Właśnie tacy ludzie jak Wy, zdecydowani na działanie, skłonni do poświęceń i zawsze gotowi pomóc, czynią każdą inicjatywę tak wyjątkową.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy Wam wytrwałości i poświęcenia!

Rada Rodziców

METAMORFOZA

PRZED

PO

25 TON Z TAKĄ EKIPĄ!

Będzie

ZABAWA