Nasza szkoła wśród 100 najlepszych szkół w Polsce!

         
      Jest mi niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła uzyskała prestiżowy tytuł: „Złotej Szkoły NBP” i znalazła się wśród Złotej Setki szkół, które zostały wyróżnione nagrodą 2 tysięcy złotych za najlepiej wykonane zadania III edycji konkursu (zajęliśmy 35 miejsce w Polsce).
Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu, a szczególnie: 
nauczycielom z Drużyny Ambasadorów Pani Bożenie Łukaszewicz, Pani Annie Duniewskiej, Panu Kajetanowi Klimaszewskiemu, Panu Wojciechowi Kaczorowskiemu oraz uczniom  Oli Androsiuk, Frankowi Borowskiemu, Amelii Kamińskiej, Sofii Skowrońskiej z klasy 8b, Darii Masłowskiej i Gabrysi Kiersnowskiej z klasy 8e, Magdalenie Konończuk i Karolinie Michalak
z klasy 8c i Pawłowi Nikitorowiczowi z klasy 8j.
 
Koordynator: Katarzyna Szczęsnowicz