Sprzęt fotograficzny podczas uroczystości szkolnych

W miesiącu listopadzie przygotowywaliśmy się do obchodów Święta Odzyskania Niepodległości i z tej okazji wykorzystany został sprzęt fotograficzny: Lampa fotograficzna do doświetlenia, kamera zamontowana na statywie (stend), gimbal pomocny przy robieniu zdjęć oraz kręceniu filmu. Sprzęt pozwolił na udokumentowanie tego wydarzenia. Kolejne wydarzenia to Wigilie klasowe, Jasełka, Apel z Okazji 3 Maja, Festiwal Integracyjny w kwietniu czy też Konkurs Miejski „Sing a Song”.  W czerwcu obchodziliśmy Święto Szkoły i wizytę zagranicznych gości w ramach realizowanego projektu Erasmus+ „MyHerit Project”. W trakcie wizyty za pomocą sprzętu audiowizualnego nagraliśmy piosenkę i teledysk do piosenki projektowej. Nasi partnerzy z Turcji, Francji i Rumunii zapoznali się również z założeniami programu „Laboratoria Przyszłości”, wykorzystując na co dzień sprzęt audio-wideo zakupiony w ramach programu. Część dań na wieczór kultury polskiej została przygotowanych w pracowni kulinarnej.