Prezentacja Zespołu Szkół Technicznych

19 kwietnia 2023 roku gościliśmy uczniów i nauczycieli z Zespołu Szkół Technicznych im. gen. Władysława Andersa, którzy zaprezentowali ofertę edukacyjną szkoły.

ZST oferuje uczniom naukę w technikum i w szkole branżowej I stopnia. W technikum młodzież ma możliwość kształcenia się w zawodach takich jak technik mechanik, pojazdów samochodowych, technik programista, informatyk, technik technologii drewna, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik transportu kolejowego. Nowością jest technik aranżacji wnętrz. Branżowa szkoła I stopnia przygotowuje uczniów do pracy w zawodach kucharza, blacharza samochodowego, montera stolarki budowlanej czy też cieśli lub tapicera.

Przyszli kandydaci mogli praktycznie poznać ofertę Zespołu Szkół Technicznych poprzez uczestnictwo w warsztatach.

 Doradca zawodowy Adam Kiryluk