Zbieramy elektrośmieci

W dniach 18-26 kwietnia w naszej szkole organizujemy zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego.

Zbieramy wszystkie sprzęty zasilane prądem z sieci lub baterii np. lodówki, telewizory, laptopy, ekspresy do kawy, zegary, maszyny do szycia, kosiarki do trawy, golarki, lampki, zabawki na baterie, przewody elektryczne, słuchawki, itp.

Elektrośmieci zostawiamy na parkingu, obok wejścia na portiernię- jest ustawiona tabliczka i wydzielone miejsce. Drobne przedmioty wkładamy do pudełek.

Szkoła za zebrane elektrośmieci otrzyma punkty, które zostaną wymienione na pomoce dydaktyczne. Przed zgłoszeniem odbioru musimy zebrane przedmioty szczegółowo spisać i zliczyć- jest to warunek otrzymania pomocy dydaktycznych. Proszę zapisać na kartce szczegółowo, jakie urządzenia i ile zostały przyniesione oraz imię, nazwisko i klasę ucznia.

Kartkę proszę wrzucić do pudełka “Elektrośmieci” ustawionego na portierni lub w szatni. Uczniowie klas 4-8 otrzymają punkty dodatnie. .

Nauczyciele Nauk Przyrodniczych