Dni otwarte szkoły

Dnia 8 i 9 marca 2023r. miały miejsce w naszej szkole dni otwarte. Na spotkanie z Dyrekcją i nauczycielami licznie przybyli rodzice ze swoimi pociechami, zarówno tymi, które od września zasilą szeregi pierwszoklasistów, jak i młodszymi. Podczas spotkania rodziców w stołówce z Dyrekcją, naszych małych gości zajęli zabawą w holu szkoły harcerze. Po spotkaniu w stołówce odbyła się wycieczka po szkole, podczas której na dzieci czekały atrakcje w postaci ciekawych zajęć plastyczno-technicznych, origami, sportowych, językowych z wykorzystaniem tablicy interaktywnej a także możliwości aktywnego uczestnictwa w doświadczeniach w pracowni chemicznej oraz fizycznej. Pomimo późnej pory dzieci bawiły się doskonale i nie było widać po nich żadnego zmęczenia. Uśmiechy na twarzach były wyrazem zadowolenia i dobrego samopoczucia w nowej szkole.
Następnego dnia rodzice wraz z dziećmi mogli również uczestniczyć w zajęciach proponowanych przez nauczycieli naszej szkoły, gdzie jedną z wielu atrakcji była możliwość wykonania pocztówki wielkanocnej przy wykorzystaniu długopisów 3D.

Izabela Kozikowska