Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Wierszyki łamiące języki”

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego odbył się w naszej świetlicy Szkolny Konkurs Recytatorski pt. „Wierszyki łamiące języki”. Wszyscy uczestnicy, recytując wybrany wiersz autorstwa Małgorzaty Strzałkowskiej, walczyli o tytuł Mistrza Pięknej Wymowy. W konkursie wzięło udział około 40 uczniów kl. II-III. Wszyscy starali się jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności pięknej wymowy. Komisja konkursowa miała więc bardzo trudne zadanie ze względu na wysoki poziom przygotowania uczestników. Zostały przyznane nagrody, czyli tytuły Mistrza Pięknej Wymowy oraz wyróżnienia. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali słodkie nagrody pocieszenia i docenienia za odwagę i zaangażowanie.

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do czerpania radości z zabawy słowem również w innych konkursach!!! 🙂