Obchody Dnia Praw Dziecka i Dnia Praw Człowieka w naszej szkole

Klasy ósme w ramach obchodów Dnia Praw Dziecka (20 listopada) i Dnia Praw Człowieka (10  grudnia) zorganizowały:

– Szkolny Tydzień czytania Konwencji Praw Dziecka

– projekt: Prawa Dziecka

– plakaty w sali 321

– zajęcia na temat ciałoneutralności ( w oparciu o scenariusz i film – kampania „Ciało nie określa” @FundacjaDajemyDzieciomSile )

– projekt: Prawa wyborcze kobiet

– zajęcia filmowe poświęcone sufrażystkom.

Dziękuję uczniom klas ósmych i wychowawcom za zaangażowanie w realizację projektów.

 

                                                                                                                                                                                                   Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.

                                                                                                                                                                                                                 Katarzyna Szczęsnowicz