Tydzień Integracji pod hasłem „Szanuję siebie i innych”

Od  14 do 18 listopada 2022r. w naszej świetlicy miał miejsce Tydzień Integracji pod hasłem „Szanuję siebie i innych”. Na pogadance o niepełnosprawności rozmawialiśmy o szacunku do drugiego człowieka oraz pomocy wobec osób niepełnosprawnych. Wychowankowie przez cały tydzień głosowali na „Pomocną dłoń”, czyli na dziecko ze świetlicy, które wyróżnia się życzliwością wobec innych, kulturą osobistą, chęcią niesienia pomocy. Plebiscyt wygrał Julian Malinowski z klasy pierwszej. W ramach tygodnia integracji zaprosiliśmy do świetlicy na wspólną zabawę pod hasłem „Razem raźniej”, wychowanków  zerówki integracyjnej naszej szkoły. Dzieci mogły wzajemnie bliżej się poznać i miło spędzić czas. Pod koniec tygodnia ogłoszone zostały wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego „Niepełnosprawni są wśród nas – warto pomagać”.

 

I miejsce:
Oliwia Kowalska
Julia Picheta
Anna Liberska
Natalia Olędzka
Lena Pliszka

 

II miejsce

Zuzanna Zembrowska

Szymon Obniski

Weronika Kuplińska

Joanna Pliszka

Julia Kamińska

 

III miejsce

Paulina Mieczkowska

Jędrzej Bogdan

Nikola Sulik

Igor Muzyka

Anna Wildowicz

Maciej Gierasimiuk

 

Wyróżnienie

Kacper Biedź

Kacper Kucharski

Maja Obrycka

Zuzanna Obrycka

Julian Paszko

Bartosz Kwiatkowski