Sesja zdjęciowa podczas wizyty gości z Grecji

Sprzęt fotograficzny podczas uroczystości szkolnych - 2023-06-01

Podczas wizyty gości z Grecji w ramach wizyty studyjnej przedstawicieli Kuratorium Oświaty w Grecji zorganizowanej przy współpracy z Fundacją Regionalne Centrum Kompetencji w Białymstoku, zaprezentowaliśmy zmodernizowane pracownie wyposażone w nowoczesny sprzęt i pomoce naukowe zakupione w ramach rządowego programu „Laboratoria Przyszłości”. Nasi goście poznali założenia programu „Laboratoria przyszłości”, zapoznali się z polskim systemem edukacji elementarnej oraz specyfiką pracy naszej szkoły. W trakcie wizyty młodzież wykorzystywała sprzęt fotograficzny do opracowania dokumentacji fotograficznej tego wydarzenia. Uczniowie klasy 8 wykonali zdjęcia naszym gościom i chętnym uczniom. Można było również zrobić zdjęcie na greenscreenie, a następnie przenieść się w dowolne, wymyślone przez siebie miejsce dokonując obróbki.

Sprzęty zakupione w ramach programu Laboratoria przyszłości, użyte podczas sesji zdjęciowej:

1. statywy,
  2. aparaty,
  3. gimbal,
  4. zestaw lamp oświetleniowych,
  5. grennscreen.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.