Wyniki wyborów do Zarządu SU

Dnia 28.09.2022 r. po dwutygodniowej kampanii wyborczej odbyły się w Szkole Podstawowej nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Wzięło w nich udział 560 uczniów z klas IV – VIII. Oddano 510 głosów ważnych oraz 50 nieważnych. 

Wyniki głosowania: 

  • Maciej Dąbrowski – 144 głosy 
  • Natalia Maciejczuk – 219 głosów 
  • Aleksandra Madejska – 147 głosów 

Nową Przewodniczącą SU została Natalia Maciejczuk z klasy 7c, a Zastępczynią Przewodniczącej – Aleksandra Madejska z klasy 8d.  

Dnia 6 października 2022 r. obie dziewczyny razem z opiekunkami SU: Emilią Fadejew oraz Małgorzatą Ostrowską spotkały się z Panią Dyrektor Ewą Marią Chociej, która oficjalnie pogratulowała tegorocznym zwyciężczyniom i życzyła owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej.