„Otrzęsiny Świetliczaków”

28 września 2022 r. uroczyście powitaliśmy w naszej świetlicy nowych wychowanków – uczniów klas pierwszych. Podczas wielu prób i zadań pierwszoklasiści wykazali się wiedzą, odwagą, zwinnością, pomysłowością i poczuciem humoru:) Dzieci aktywnie uczestniczyły w przygotowanych grach, konkursach i zabawach integracyjnych. Podsumowaniem atrakcji całego dnia było złożenie przez nowych Świetliczaków obietnicy przestrzegania ustalonych zasad zgodnego współżycia w grupie podczas pobytu w świetlicy szkolnej.

Świetlica to takie miejsce w szkole, w którym można ciekawie spędzić wolny czas. Tak więc, zapraszamy nie tylko pierwszoklasistów, ale też pozostałe dzieci do udziału w różnych kołach zainteresowań, spotkaniach integracyjnych, konkursach, quizach wiedzy itp. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy twórczo spędzać czas w przyjaznej
i bezpiecznej atmosferze.

 

Autor: Małgorzata Jabłońska