Wielki sukces uczennicy naszej szkoły w Wojewódzkim Konkursie Historyczno – Literackim

Z wielką radością informujemy, że uczennica naszej szkoły Karolina Michalak zajęła drugie miejsce w X Edycji Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Literackiego „By czas nie zaćmił i niepamięć”. W poszukiwaniu prawdy o Katyniu, Smoleńsku i Obławie Augustowskiej.
23 maja 2022r. w Zespole Szkół Muzycznych im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku Karolina odebrała nagrody, dyplom oraz list gratulacyjny z rąk Pani Beaty Pietruszki – Podlaskiego Kuratora Oświaty oraz Pana Jarosława Zielińskiego – Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, którzy byli organizatorami konkursu. Opiekunem pracy konkursowej była Pani Marzena Joka.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!