Podsumowanie II Miejskiego Konkursu Poetyckiego „Bohater literacki w wersach wiersza ukryty”

28 kwietnia 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 50 odbyło się uroczyste podsumowanie II Miejskiego Konkursu Poetyckiego „Bohater literacki w wersach wiersza ukryty”. Konkurs odbywał się pod patronatem Kuratorium Oświaty w Białymstoku oraz Książnicy Podlaskiej. Pani Dyrektor Ewa Maria Chociej podczas gali wręczyła laureatom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Uroczystość uświetniły występy uczniów naszej szkoły: Valerii Marko (z kl. 7f), która zagrała na okulele i zaśpiewała utwór pt. „Ostatnia nadzieja”, Urszuli Gawędzkiej (z kl. 7f), która na flecie zagrała utwór „A whole new world” oraz Macieja Dąbrowskiego (z kl. 7j). Maciej zaśpiewał piosenkę Zbigniewa Wodeckiego przy akompaniamencie gitary.
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim nagrodzonym!
Nauczyciele języka polskiego SP50