ENTUZJAZM

ludzie

Tu są pozytywni i fajni

ludzie

Po kampanii wyborczej odbyły się w Szkole Podstawowej nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Wzięli w nich udział uczniowie klas IV – VIII.

Skład Zarządu Samorzadu Uczniowskiego 2023/2024:

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności uczniowskiej naszej szkoły!

Opiekunki SU:
Emilia Renata Fadejew i Małgorzata Ostrowska

Dołącz do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole podstawowej 50! Jeśli chcesz aktywnie wpływać na życie szkolne, realizować swoje pomysły i projekty, a także rozwijać swoje umiejętności przywódcze i organizacyjne – to miejsce jest właśnie dla Ciebie! Jako członek samorządu będziesz miał niepowtarzalną okazję do:

1. Organizowania wydarzeń szkolnych – od zabaw, przez konkursy, po akcje charytatywne. Twoje pomysły mogą stać się rzeczywistością!
  2. Reprezentowania swoich kolegów i koleżanek – będziesz miał wpływ na decyzje dotyczące życia szkolnego, reprezentując opinie i pomysły uczniów przed dyrekcją i nauczycielami.
  3. Rozwoju osobistego – uczestnictwo w samorządzie to świetna szkoła pracy zespołowej, komunikacji i zarządzania czasem. Te umiejętności przydadzą Ci się w przyszłości w każdej dziedzinie życia.
  4. Nauki demokracji i odpowiedzialności – przez udział w wyborach, głosowaniach nauczysz się, jak funkcjonuje demokracja i jak ważna jest odpowiedzialność za powierzone zadania.
  5. Zabawy i nowych przyjaźni – praca w samorządzie to nie tylko obowiązki, ale również świetna zabawa i możliwość poznania nowych ludzi, z którymi łączą Cię wspólne cele i zainteresowania.

Nie czekaj! Jeśli chcesz, aby Twoje szkolne życie było pełne wyzwań, satysfakcji i prawdziwych zmian, dołącz do nas! Pokaż, że masz głos i chcesz go użyć, aby nasza szkoła była jeszcze lepsza. Zapraszamy wszystkich uczniów, którzy chcą aktywnie działać i mają głowę pełną pomysłów. Razem możemy więcej!

#edu

AKCJA