DYREKCJA

edukacji

mgr Ewa Maria Chociej

Dyrektor Szkoły

Z wykształcenia jestem magistrem teologii oraz filologii angielskiej. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego, zarządzania oświatą oraz Edukacji i terapii osób ze spektrum autyzmu z elementami integracji sensorycznej.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy pedagogicznej na różnych szczeblach edukacji oraz tytuł zawodowy Florysta:) .

Stale doskonalę swoją wiedzę i umiejętności w myśl zasady „Uczymy się przez całe życie”. Od 2007 roku z zaangażowaniem realizuję międzynarodowe projekty edukacyjne.

W pracy jest zwolenniczką innowacyjnych rozwiązań, opartych na tradycyjnych wartościach, prywatnie fanką Talentów Gallupa 🙂 .

mgr Małgorzata Szpakowska

Wicedyrektor Szkoły

Od niemal 25 lat uczę języka angielskiego, a moja praca jest moją pasją. Staram się być nauczycielem pełnym pozytywnej energii, motywować uczniów głównie przez docenianie ich mocnych stron.

Ważne jest dla mnie, aby moi uczniowie nie tylko zdobywali nowe umiejętności, ale również nauczyli się odpowiedzialności za swój osobisty rozwój. Dlatego jako wicedyrektorowi najbardziej zależy mi na tym, żeby organizacja pracy w szkole i przyjazna atmosfera temu sprzyjały.

Prywatnie jestem uzależniona od literatury. Zwłaszcza angielskiej 🙂 .

mgr Wojciech Zimnoch

Wicedyrektor Szkoły

Z wykształcenia jestem polonistą. Od 1996 roku pracuję jako nauczyciel języka polskiego. Funkcję wicedyrektora Szkoły Podstawowej nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku sprawuję od 2011 r.

Jako nauczyciel, wychowawca oraz wicedyrektor szkoły stale podnoszę swoje kwalifikacje  i doskonalę umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i kursach z zakresu metodyki języka polskiego, pedagogiki, psychologii, TIK i zarządzania.

Swoją pracę staram się wykonywać sumiennie, solidnie, odpowiedzialnie i z pasją. Wolny czas poświęcam na podróże, bliski kontakt z naturą oraz wartościową lekturę 🙂 .