Szkoła Podstawowa nr 50 im. Św. Jadwigi Królowej Polski
Herb Polski

Strona główna

BAL JESIENI – BAL JESIENNY W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

04-11-2019
     31 października o godzinie 9.00 odbył się w naszej świetlicy bal na cześć pory roku, jaką aktualnie mamy w kalendarzu - jesieni. Tego dnia uczniowie ubrali się w stroje, w których dominowały barwy jesienne. Zabawa była przednia, ponieważ na wychowanków świetlicy czekało wiele interesujących konkurencji takich jak: Jesienne ogonki, Dary jesieni, Rzut orzechami do celu, Wiewiórki na listki, Jesienny taniec, Leśne kalambury i najważniejsze – wybór Pana i Pani Jesieni.
     Dzieci miały przed sobą szereg konkurencji do rozwiązania, w których to ćwiczyły swoją zwinność, refleks, zmysły, pamięć, koncentrację, ducha walki, współpracę w grupie, wyobraźnię oraz taniec. Pląsom i swawolom nie było końca. Na koniec wszystkich uczestników balu czekał słodki poczęstunek
i taniec z Panią i Panem Jesieni (tu bezkonkurencyjni okazali się Lidia Augustynowicz z klasy 3a oraz Szymon Borawski z klasy 3e. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy wygranej, a pozostałym dziękujemy za wspólną zabawę i z niecierpliwością czekamy na następne bale.
 
 

Redagowanie i fotorelacja: Magdalena Bajscika, Aneta Isajuk