Szkoła Podstawowa nr 50 im. Św. Jadwigi Królowej Polski
Herb Polski

Z życia szkoły

Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

30-06-2018

W uroczystości wzięli udział: dyrekcja, księża, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie klas 0-III. Część oficjalną poprowadzili uczniowie klasy III ,,g" i III ,,i"- Daria Kościukiewicz i Szymon Czarnecki, którzy serdecznie powitali wszystkich zebranych, a następnie oddali głos zaproszonym gościom- Pani Dyrektor Teresie Halinie Duniewskiej, księdzowi Mirosławowi Niebrzydowskiemu oraz przewodniczącemu Rady Rodziców Panu Jerzemu Dudelowi. Przemówienia w/w osób były pełne życzliwych i ciepłych słów- podziękowań za ciężką i owocną pracę w mijającym roku szkolnym oraz życzeń bezpiecznego i udanego wypoczynku w okresie jakże zasłużonych wakacji. Następnie uczniowie klas III ,,g" i III ,,i" pod kierunkiem p. Aliny Choruża i p. Ewy Frankowskiej zaprezentowali część artystyczną pt. ,, Wakacyjny Teleekspress". Młodzi artyści podziękowali nauczycielom oraz Dyrekcji za trud i wysiłek włożony w ich edukację. W sposób humorystyczny przedstawili wzór na doskonałego ucznia, nawiązali do konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas wakacyjnego odpoczynku oraz zaprezentowali fantastyczny taniec z pomponami do utworu ,,Holidays", za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami. 

            Na koniec ponownie zabrała głos Pani Dyrektor Teresa Halina Duniewska, która prócz podziękowań uczniom za trud i pracę włożoną w część artystyczną, przekazała wszystkim wspaniałą wiadomość. Nasza niezrównana ,, 50-siątka" z Białegostoku wygrała w Ogólnopolskim Konkursie Talentów ,, Podwórko Nivea" nowoczesny i bardzo atrakcyjny plac zabaw, który miejmy nadzieję już niebawem będzie dostępny na terenie naszej szkoły.

            W wyśmienitym humorze, wprowadzeni w wakacyjną atmosferę uczniowie oraz ich rodzice zostali zaproszeni do klas na spotkania z wychowawcami oraz rozdanie świadectw.

     GALERIA

Opracowała:

Alina Choruża,
Ewa Frankowska.