Szkoła Podstawowa nr 50 im. Św. Jadwigi Królowej Polski
Herb Polski

Z życia szkoły

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

20-01-2017
     W dniu 20 stycznia 2017 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci
i Dziadka.
    Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu – my, przedszkolaki z SP 50 – wspólnie ze swoimi paniami przygotowaliśmy przedstawienie dla naszych Dziadków. Licznie przybyli goście z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na naszych twarzach malowało się skupienie, ponieważ każdy z nas starał się jak najlepiej wyrecytować swoją rolę, zatańczyć taniec, a także zaśpiewać przygotowane piosenki. Udało się!
     Po części artystycznej wręczyliśmy ukochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty, a były to zimowe pejzaże i laurki. Na koniec spotkania wszyscy częstowaliśmy się słodkościami, o które zadbali nasi rodzice.
    Cieszymy się, Kochani Dziadkowie, że nasz występ wywołał Waszą radość i wzruszenie. Staraliśmy się jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek, a także podziękować Wam za cierpliwość
i zrozumienie oraz czas, który nam poświęcacie. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.
    GALERIA:

Tekst: p. Beata Kulesza