Uwaga uczniowie klas 5,6,7,8!

od 1 października 2023 r. realizujemy w naszej szkole międzynarodowy projekt edukacyjny Erasmus+ pt. “Eco-Maker” (Production of Prototypes with STEAM Content in Maker Workshops Against Climate Change).

Cele projektu to:
  1. Wyprodukowanie materiałów przeciwdziałających zmianom klimatycznym dzięki działaniom warsztatowym podejmowanym przez ruch Makerów – uczestników projektu współpracujących z nauczycielami kursów STEAM (nauczycieli przedmiotów ścisłych).
  2. Promowanie zainteresowania naukami ścisłymi.
  3. Rozwijanie kompetencji cyfrowych.

Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety skierowanej do najstarszych uczniów naszej szkoły, której link znajduje się w kafelku.
W przyszłym roku szkolnym kilku z Was będzie miało szansę wziąć udział w międzynarodowych warsztatach projektowych we Włoszech (jednym z warunków jest wypełnienie ankiety).

Zapraszam do wypełnienia ankiety:)

Ewa Maria Chociej

dyrektor