BIAŁYSTOK

W KONKURSACH WOJEWÓDZKICH

Nasza szkoła ma własną

Historię

Tyle się wydarzyło od momentu, gdy pierwsze dzieci przekroczyły próg Szkoły Podstawowej nr 50 w Białymstoku. Każdy, komu w jakiś sposób była bliska ta szkoła – uczeń, rodzic, nauczyciel – może wskazać ważne dla niego, trwale wpisane w pamięć obrazy z nią związane. Jednak czas zaciera ostrość wspomnień, zwłaszcza, że intensywne życie szkolne obfituje w mnóstwo wydarzeń. Te nowsze usuwają w cień starsze, a pewne wrażenia giną bezpowrotnie, jeśli się ich nie utrwala.

Dlatego poniższe kalendarium wraca do minionych dni, żeby odtworzyć możliwie najdokładniejszy obraz przedstawiający powstawanie i rozwój naszej placówki.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Treść akordeonu