Publikacje

W tym miejscu nauczyciele naszej szkoły przedstawiają swoje materiały, aby móc podzielić się nimi i zaprezentować na szerszym forum.

• Ćwiczenia utrwalające wymowę głoski ,,ś” Opracowanie: Edyta Karwowska, Beata Sasinowska
  • Ćwiczenia rozwijające percepcję wzrokową. Opracowanie: Edyta Karwowska, Beata Sasinowska
  • Konspekt zajęć z uczniem klasy pierwszej z orzeczeniem, który ma problemy z wymową i pisownią. Opracowanie: Sylwia Kraszewska.
  • Scenka z okazji zakończenia roku szkolnego. Opracowanie: Sylwia Kraszewska, Joanna Kopczuk i Maria Rolek.
  • "Kim jesteś dyslektyku?" - materiały pomocnicze do warsztatów opracowane przez mgr Urszulę Karpowicz i mgr Bożenę Łukaszewicz SP nr 50 w Białymstoku.
  • 11 listopada scenariusz uroczystości z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę - opracowany przez Agnieszkę Sieńczuk i Beatę Pietruczynik.
  • Scenariusz Ślubowania klas pierwszych - opracowany przez Agnieszkę Sieńczuk.
  • Scenariusz zajęć zintegrowanych klasa Ia - opracowany przez Agnieszkę Sieńczuk i Beatę Pietruczynik. Blok tematyczny: Chrońmy lasy.
  • Scenariusz zajęć zintegrowanych w klasie II a; Blok tematyczny: Mieszkańcy ogrodów - opracowany przez Agnieszkę Sieńczuk.
  • Referat pt.: "Nauczycielskie powołanie" - opracowany przez Lucynę Czerniakowską.
  • Referat pt.: "Współpraca rodziny z innymi środowiskami wychowawczymi" - opracowany przez Lucynę Czerniakowską.
  • Scenariusz zajęć zintegrowanych w klasie III f - opracowany przez Marzannę Piotrowską. Blok tematyczny: Baśnie, bajki, bajeczki.
  • Konspekt zajęć zintegrowanych w klasie II f - opracowany przez Marzannę Piotrowską. Blok tematyczny: Ogrody, parki i lasy jak zaczarowane.
  • Konspekt zajęć zintegrowanych w klasie II f - opracowany przez Marzannę Piotrowską. Blok tematyczny: W kraju Anaruka.
  • Temat: Gry i zabawy o charakterze korekcyjnym - kospekt lekcji opracowany przez Marię Łukaszewicz.
  • Temat: Wykorzystanie nietypowego przyboru (gazety) do nauki rzutów i chwytów w piłce ręcznej - kospekt lekcji opracowany przez Marię Łukaszewicz.
  • Temat: Uczymy się wspólnego rozwiązywania problemów - kospekt lekcji opracowany przez Marię Łukaszewicz.
  • Scenariusz otwartych zajęć zintegrowanych w klasie I a; Blok tematyczny: Do czego może służyć koło? - opracowany przez Ewę Jarzębińską i Katarzynę Andryszewską.
  • Tworzymy i to nas cieszy - o redagowaniu gazetek szkolnych słów kilka - materiały opracowane przez Katarzynę Andryszewską.
  • Dzieci wiersze piszą... - materiały opracowane przez Katarzynę Andryszewską.
  • Nie tylko dla polonistów, czyli jak dbać o kulturę języka wśród uczniów - materiały pomocnicze do warsztatów - opracowane przez Iwonę Tomalak.
  • Scenariusz uroczystości Ślubowania Klas Pierwszych - opracowany przez Nelę Bielawską i Marzannę Piotrowską.
  • Scenariusz uroczystości z okazji otwarcia Szkoły Podstawowej Nr 50 w Białymstoku - opracowany przez Nelę Bielawską.
  • Scenariusz zajęć zintegrowanych;Blok tematyczny: Chrońmy Ziemię – nasz dom - opracowany przez Nelę Bielawską i Marzannę Piotrowską.
  • Scenariusz zajęć zintegrowanych; Blok tematyczny: Mity i legendy - opracowany przez Nelę Bielawską.
  • Pląsy i zabawy ze śpiewem integrujące grupę - materiały opracowane przez Nelę Bielawską.
  • Konkursu wiedzy o przepisach ruchu drogowego - materiały opracowane przez Nelę Bielawską i Marzannę Piotrowską.
  • Test badający samopoczucie dziecka w szkole - materiały opracowane przez Jolantę Litwińczyk i Mirosławę Pruszyńską.
  • Test umiejętności i wiadomości na koniec III klasy - materiały opracowane przez Jolantę Litwińczyk i Mirosławę Pruszyńską.
  • Scenariusz zajęć zintegrowanych w kl. III na temat:"Moje prawa" - materiały opracowane przez Jolantę Litwińczyk i Mirosławę Pruszyńską.
  • Diagnoza pedagogiczna i praca z uczniem z dyskalkulią - materiały pomocnicze do warsztatów opracowane przez Ewę Łupińską.
  • "Klasa na medal IVb integracyjna" - materiały opracowane przez Grażynę Żywicką.
  • "PRZEBIEG UROCZYSTOŚCI ŚLUBOWANIA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH - ROK SZKOLNY 2008/09" - opracowanie: Elżbieta Baczewska i Marzanna Piotrowska.
  • "ADHD - opracowanie: Bożena Puchalska i Grażyna Żywicka.
  • "Konspekt godziny wychowawczej- opracowanie: Bożena Puchalska.
  • "III turniej rycerski 2007- scenariusz - opracowanie: Bożena Puchalska.
  • "W rocznicę Konstytucji 3 Maja-scenariusz apelu poświęconego 219. rocznicy Konstytucji 3 Maja - opracowanie Ewa Jarzębińska, Agnieszka Anna Mariankowska.
  • "Koszykówka: Nauka rzutu z miejsca. - konspekt lekcji opracowany przez Kamila Ustyniuk.
  • "Koszykówka: Doskonalenie rzutu z biegu (dwutaktu). - konspekt lekcji opracowany przez Kamila Ustyniuk.
  • "Koszykówka: Dosonalenie poznanych elementów technicznych w grach i zabawach. - konspekt lekcji opracowany przez Kamila Ustyniuk.
  • "Jak pomóc dziecku z nadpobudliwością psychoruchową.