Szkoła Podstawowa nr 50 im. Św. Jadwigi Królowej Polski
Herb Polski

Harmonogram uroczystości 2018/19

 

Harmonogram uroczystości i imprez na rok szkolny 2018/2019 

  

 

Lp.

Uroczystość

Odpowiedzialny

Termin

1.

 

 

 

 

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Kl. 0-III

E. Baczewska, B. Puchalska,

S. Timofiejuk

Kl. IV-VIII

B. Jaworska,

A. Drewicka, U. Wasiluk

03.09.2018 r.

2.

 

XVIII Międzynarodowy Marsz Pamięci Żywego Sybiru

Wychowawcy kl. VI

07.09.2018 r.

3.

Sprzątanie świata

A. Morzy - koordynator,

wychowawcy wybranych kl. V

wrzesień 2018 r.

4.

 Święto Edukacji Narodowej

K. Tomkiel, S. Kraszewska,

A. Drewicka, M. Owczarczyk,

U. Wasiluk

12.10.2018 r.

5.

Ślubowanie uczniów kl. I

 

I. Rostkowska, N. Bielawska,

M. Piotrowska, J. Żukowska

październik 2018 r.

6.

„Jesień nie musi być smutna” - imprezy integracyjne z cyklu „Warto być razem”

Zespół nauczycieli świetlicy szkolnej

październik- listopad 2018 r.

7.

Święto Odzyskania Niepodległości

 

Kl. 0-III

Zespół nauczycieli świetlicy szkolnej

Kl. IV-VIII

Zespół do spraw obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę

09.11.2018 r.

8.

Tydzień Promocji Zdrowia

Zespół do spraw profilaktyki i promocji zdrowia

listopad 2018 r.

9.

Dzień Integracji / festiwal

„Śpiewajmy razem, tańczmy razem”

Zespół do spraw integracji

listopad 2018 r.

 

10.

Międzynarodowy dzień wolontariatu

Zespół do spraw wolontariatu, Samorząd Uczniowski

5.12.2018 r.

 

11.

Jasełka Bożonarodzeniowe

kl. 0-III

K. Kłopotowska,

L. Czerniakowska, E. Masajło

kl. IV-VIII

M. Wróblewska,

ks. A. Kiermut, ks. J. Budkiewicz, A. Cyrkun , A. Drewicka,

M. Owczarczyk, U. Wasiluk

21.12.2018 r.

12.

Zabawa karnawałowa

Wychowawcy klas

styczeń 2019 r.

13.

Dzień  Babci i Dziadka

Zespół nauczycieli świetlicy szkolnej

styczeń 2019 r.

14.

 

Dni Otwarte Szkoły

Zespół do spraw promocji szkoły

luty/marzec 2018 r.

15.

Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego (etap rejonowy i wojewódzki)

G. Makuszewska

grudzień 2018/

marzec 2019 r.

16.

 

Sing A Song

U. Marciniak-Bagińska,

A. Michalak, I. Ferenc,

M. Rolek

marzec 2019 r.

17.

Pierwszy dzień wiosny – Dzień Samorządności Szkolnej

Samorząd Uczniowski         

i wychowawcy kl. 0-III

21.03.2019 r.

18.

Kangur matematyczny

Zespół samokształceniowy nauczycieli matematyki

marzec 2019 r.

19.

 

 

 

Międzynarodowy Dzień Ziemi

kl. IV - VIII

Zespół samokształceniowy nauczycieli nauk przyrodniczych

25.04.2019 r.

20.

Miesiąc Świadomości Autyzmu

Zespół do spraw integracji

kwiecień 2019 r.

21.

„Wiosna, cieplejszy wieje wiatr” - imprezy integracyjne z cyklu „Warto być razem”

Zespół nauczycieli świetlicy szkolnej

kwiecień- maj 2019 r.

22.

Święto Konstytucji 3-go Maja

 R. Budźko, B. Pietruczynik

A. Drewicka, M. Owczarczyk,

U. Wasiluk

26.04.2019 r.

23.

Festyn rodzinny

Zespół do spraw współpracy   

z rodzicami i środowiskiem lokalnym

maj 2019 r.

24.

Szkolny Przegląd Talentów „Mam talent” kl. II-III

Zespół nauczycieli świetlicy szkolnej

maj 2019 r.

25.

 

Międzynarodowy Dzień Dziecka – Szkolny Dzień Sportu

Kl. IV-VII -Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

Kl.0-III – wychowawcy klas

31.05.2019 r.

26.

Święto Szkoły

Zespół do spraw patrona szkoły

08.06.2019 r.

27.

Dzień Rodziny

Zespół nauczycieli świetlicy szkolnej

czerwiec 2019 r.

28.

Bal ósmoklasisty

Wychowawcy klas ósmych

czerwiec 2019 r.

29.

 

Zakończenie roku szkolnego

Kl.0-III

H. Ostaszewska, A. Piłaszewicz

Kl. IV-VIII

A. Petelska, I. Sołowiej,   

 A. Drewicka, M. Owczarczyk,

U. Wasiluk

21.06.2019 r.

30.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Kl. 0-III K. Łempicka, I. Sadowska

Kl. IV-VIII

A. Niemotko,

A. Drewicka, U. Wasiluk

02.09.2019 r.