Szkoła Podstawowa nr 50 im. Św. Jadwigi Królowej Polski
Herb Polski

Strona główna

Ważne informacje


Strona 1 z 7  > >>

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Białymstoku informuje, że dnia 31 maja 2017 obchodzimy Światowy Dzień bez Tytoniu.
Szanowni Państwo,
Drodzy Rodzice i Opiekunowie,
zakończyliśmy pierwszy i najważniejszy etap wprowadzania zmian w polskiej oświacie.
Czytaj więcej...
Święto Szkoły
09-05-2017
     Zapraszamy serdecznie całą społeczność szkolną  na uroczyste obchody Święta Szkoły, które odbędą się dnia 17 maja 2017 r.
     Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych uczniów zapraszamy Państwa na spotkanie z funkcjonariuszami Policji, podczas którego zostaną omówione zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa dzieci korzystających z Internetu.

pokaż więcej

 

Z życia szkoły

 

Strona 1 z 58  > >>

    17 maja 2017 roku obchodziliśmy Święto Szkoły. Uroczystość zainaugurowała modlitwa w intencji szkoły z udziałem dyrekcji, pedagogów, pracowników szkoły, uczniów z rodzicami oraz pocztu sztandarowego SP 50 w Białymstoku. Nabożeństwa odbyły się w kościele rzymskokatolickim p.w. Świętego Karola Boromeusza w Białymstoku oraz w cerkwii prawosławanej p.w. Świętego Jerzego Wielkomęczennika w Białymstoku.

     Konkurs z języka angielskiego „Mistrz słówek – Word master 2017” dla klasy 2 szkoły podstawowej.

    W dniach od 20.04 do 08.05 w naszej szkole mogliśmy oglądać wystawę prac uczniów kl. I-III związaną z akcją prozdrowotną „Nie pal przy mnie proszę”. Piękne prace wykonane przez dzieci były efektem pogadanek przeprowadzonych przez wychowawców klas.

    „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.”

W kwietniu bieżącego roku w ramach propagowania czytelnictwa, zgodnie z priorytetem Prezydenta Miasta Białegostoku, został zapoczątkowany „Cykl czytelniczy” zorganizowany przez  nauczycielki  z oddziału przedszkolnego- panią Edytę Karwowską i panią Beatę Kulesza.

pokaż więcej