Strona 1 z 9  > >>

Dnia 26 października 2017 roku o godz. 16.00 w naszej szkole odbędzie się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych.
Zmiana dzwonków
20-09-2017
     Od dnia 25.09.2017 zmienia się organizacja dzwonków w Szkole Podstawowej nr 50
z Oddziałami Integracyjnymi imienia Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku.

Uprzejmie informujemy, że w roku szkolnym 2017/2018 na terenie Uniwersytetu w Białymstoku odbędą się kolejne edycje Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego i Akademii Młodego Ekonomisty – projektów, w ramach których zapraszamy uczniów starszych klas szkoły podstawowej do udziału w bezpłatnych zajęciach o tematyce ekonomicznej.

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa przedstawia szczegóły zawarcia umowy ze Szkołą Podstawową nr 50 Z Oddziałami Integracynymi Im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku.

pokaż więcej

Strona 1 z 66  > >>

Dnia 5 października grupa 4 latków wybrała się z wizytą do „Gabinetu Uśmiechu” przy ulicy Transportowej 12.
W dniach 2, 3 i 6 października w grupie 4 latków odbyły się zajęcia promujące zdrowe odżywianie w ramach realizacji zagadnień z programu profilaktyczno – wychowawczego „Strażnicy Uśmiechu”.

4 października 2017 roku w naszej szkole odbyły się wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

Powstanie Warszawskie zapisało się na kartach historii jako jedno z najważniejszych wydarzeń kształtujących polską tożsamość.

pokaż więcej