Strona 1 z 5  > >>

Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku zaprasza na konferencję  "Zrozumieć i pomóc cz. VI indywidualizacja w praktyce –  Od diagnozy do terapii - wesprzeć dziecko, rodzinę i szkołę".
Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa przedstawia szczegóły zawarcia umowy ze Szkołą Podstawową nr 50 Z Oddziałami Integracynymi Im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku.
     Uczniowie, którzy mieszkają w Białymstoku oraz miesięczna wysokość dochodu na osobę w ich rodzinie nie przekracza 514 zł.  mogą ubiegać się o przyznanie stypendium szkolnego. Szczegółowe informacje oraz formularz wniosku dostępne są na stronie internetowej

W nawiązaniu do pisma Pani Teresy Wargockiej, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej z dnia 20 lipca 2016 r., Nr: DWKI-SPR.4015.11.2016.CZ, uprzejmie informuję, że z dniem 19 lipca 2016 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 5 lipca 2016 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników i materiałów edukacyjnych (Dz. U. poz. 1045 ) oraz uchwała nr 82/2016 Rady Ministrów z dnia 5 lipca 2016 r. w sprawie Rządowego programu pomocy uczniom w 2016 r. - "Wyprawka szkolna". (więcej).

pokaż więcej

Strona 1 z 36  > >>

WItaj szkoło!!!
15-09-2016

Rozpoczął się nowy rok szkolny 2016/2017. Wypoczęci, roześmiani, opaleni wróciliśmy do szkoły, aby uroczyście powitać społeczność szkolną dzieci klas I-III oraz oddział zerowy, nauczycieli i pozostałych pracowników szkoły.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 odbyło się w piątek 24 czerwca 2016r. w odświętnie przystrojonej na ten dzień sali gimnastycznej.
     Uczniowie klasy sportowej uczestniczyli w dniach 29.07.2016 – 07.08.2016 r. w obozie sportowym w Wilkasach koło Giżycka.
        Reprezentacja dziewcząt SP 50 Białystok została po raz pierwszy zaproszona na letni obóz sportowy zorganizowany i sfinansowany w całości przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce w ramach projektu „Szczypiornista Szkoła”.

pokaż więcej