Szkoła Podstawowa nr 50 im. Św. Jadwigi Królowej Polski
Herb Polski

Strona główna

Ważne informacje


Strona 1 z 5  > >>

     W imieniu organizatorów Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego - Fundacji Promocji
i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz gospodarza Uniwersytetu w Białymstoku chciałbym zaprosić uczniów Państwa Szkoły do uczestnictwa w nowej edycji zajęć w semestrze letnim 2015/2016.

AKCJA „CIEKAWE FERIE” - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 W BIAŁYMSTOKU

ORAZ MIEJSKI PROGRAM „WYCHOWAWCA PODWÓRKOWY” 25.01.2016 r. – 29.01.2016r.

    Z przyjemnością informujemy, że wśród 25 stypendystów  Ministra Edukacji Narodowej znalazł się uczeń naszej szkoły Wiktor Terlecki. 

Wyniki uzyskane przez uczestników stopnia rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

pokaż więcej

 

Z życia szkoły

 

Strona 1 z 22  > >>

     W dniach 20 – 21.01.2016r, odbył się  XV Turniej Tańca Nowoczesnego, organizowany rokrocznie, od początku istnienia naszej szkoły, przez nauczycieli wychowania fizycznego. 

Szanowni Rodzice! 

     Instytut Informatyki Uniwersytetu w Białymstoku wraz z Departamentem Edukacji Urzędu Miejskiego wznawiają zajęcia w Klubie Szkolnych Programistów „Infa“.

18 stycznia 2016r. gościliśmy w naszej świetlicy wyjątkowe dla nas osoby, a mianowicie nasze Kochane Babcie i Kochanych Dziadków.
     Synoptycy zapowiadali, że w tym roku nie prawdziwej zimy. Pomylili się, spadł śnieg, ścisnął mróz w wraz z tym poprawiły się nam humory.

pokaż więcej

Nasze projekty
pola-nadziei.jpg 4.png 7.png etwinning1.jpg logo_rozszerzone.jpg 2.png 5.png logo_wych_podw_1.jpg 6.png 3.png kapisal-ludzki.jpg usus.jpg mleko_z_k_logo.jpg logo_LS.jpg szkola-w-ruchu-logo.jpg 1.png