Strona 1 z 6  > >>

Dzień Rodziny
24-05-2016
Świetlica Szkoły Podstawowej nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętej Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku serdecznie zaprasza Dzieci i Rodziców do wspólnego, radosnego świętowania w dniu 30 maja 2016r o godzinie 17:00 w stołówce szkolnej.
Święto Szkoły
09-05-2016
      Zapraszamy serdecznie wszystkich naszych uczniów wraz z rodzicami, dziadkami, opiekunami, sympatyków SP 50 w Białymstoku, całe grono pedagogiczne oraz wszystkich pracowników naszej szkoły dnia 17 maja 2016 r. na uroczyste obchody Święta Szkoły.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych klas 4-6, których patronką jest Święta Jadwiga Królowa. Prace należy dostarczyć do dnia 3 czerwca 2016 roku.

Na przełomie maja i czerwca 2016 r. w naszej szkole, po raz kolejny - już 12 – odbędzie
się Festiwal Integracyjny „Śpiewajmy razem, tańczmy  razem”.

pokaż więcej

Strona 1 z 30  > >>

W drugim semestrze roku szk. 2015/2016 w naszej świetlicy zorganizowane zostało koło sprawnych rąk „Igiełka”.

Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i upominki.

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

28 kwietnia w świetlicy odbyła się kolejna akcja kampanii promującej czytelnictwo wśród najmłodszych "Mądra szkoła czyta dzieciom".

28 kwietnia wychowankowie świetlicy pod opieką p. Anny Pleskowicz i p. Magdaleny Syguły – Iwaniuk byli na wycieczce w 18.Białostockim Pułku Rozpoznawczym.

pokaż więcej